Loading

dr Barbara Król

Numer prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty:


  • Bark
  • Biodro
  • Doktor lub w trakcie doktoratu
  • Kolano
  • Kręgosłup
  • Terapia manualna

# zawodowo

Absolwentka AWF w Katowicach, gdzie zdobyła solidne podstawy wiedzy, które poszerzała podczas doktoratu na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w fizjoterapii ortopedycznej i sportowej, posiada także doświadczenie w fizjoterapii uroginekologicznej, co dodatkowo wzbogaca jej kompetencje.

#o Basi słów kilka

Prywatnie Mama wesołej trójki. Wielka pasja ruchu nie opuszcza jej również poza pracą – jest miłośniczką wszelkiej aktywności fizycznej, szczególnie tej na świeżym powietrzu. W wolnych chwilach oddaje się lekturze i choć wiele z książek dotyczy fizjoterapii, nie brakuje wśród nich pozycji z innych dziedzin. Basia to osoba empatyczna i bardzo zaangażowana, co niewątpliwie przekłada się na efekty w pracy z pacjentami. Uważa, że w terapii kluczem do sukcesu jest wytrwałość, konsekwencja oraz pozytywne nastawienie. Jej charakter i podejście do ludzi sprawiają, że pacjenci czują się u niej dobrze oraz pewnie, co przekłada się na skuteczność terapii.

Barbara Król – ZnanyLekarz.pl

Ukończone kursy i szkolenia:

Rekonstrukcja ACL – kompleksowo o diagnostyce, leczeniu operacyjnym, postępowaniu fizjoterapeutycznym i ocenie motorycznej 2023


Anatomia i badanie ultrasonograficzne w fizjoterapii ortopedycznej i sportowej 2023


Pourazowa niestabilność stawu skokowego 2023

Scroll to Top