Referencje Referencje

Robert Koperczak

22 lutego 2021

Szanowni Państwo, chciałbym tą drogą przekazać na ręce zarządu Galen Rehabiltacja Sp. z o.o. serdeczne podziękowania za zakończoną sukcesem blisko 6-miesięczną rehabilitację. Miałem wyjątkowe szczęście, że od samego początku trafiłem pod opiekę wspaniałego fachowca – Pani Marty Zielińskiej-Golus. W lipcu i wrześniu 2020 przebyłem dwie wyjątkowo trudne, skomplikowane i długotrwałe operacje kości udowej. Po drugiej z nich lekarze byli mocno wstrzemięźliwi w rokowaniach uzyskania pełnego zrostu i możliwości obciążania w pierwotnym zakresie. Jednak pełen profesjonalizm Pani Marty, Jej zaangażowanie i indywidualne podejście do mojego przypadku spowodowały, że lekarze – z nawet niekrytym zdziwieniem – uznali właśnie leczenie za zakończone sukcesem. Ja
z kolei mogę cieszyć się z odzyskanej sprawności i powrotu do wcześniejszych aktywności. Dzięki Państwa ośrodkowi mogę myśleć o doświadczeniach ostatnich 6 miesięcy jedynie jak o pechowym ciągu zdarzeń, które ostatecznie znalazły szczęśliwy finał.

Mój przykład pokazuje, że Galen-Rehabilitacja to ośrodek w którym nie tylko sportowcy, ale również całkiem zwyczajni ludzie szybko odzyskują pełną sprawność.

Gdyby tylko było takie Państwa życzenie, możecie wykorzystać ten mail jako referencję Państwa ośrodka,
a w szczególności ciepłą rekomendację do korzystania z usług nieocenionej Pani Marty Zielińskiej.

Z wyrazami szacunku

Galen ortopedia Przejdź do strony
Galen Ortopedia
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

    * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
    Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
    Zostaw numer
    oddzwonimy!