Referencje

Referencje

My to nasi pacjenci. Zdrowi pacjenci to nasza radość.

Zobacz, co dla nich zrobiliśmy.

 • Szanowni Państwo, chciałbym tą drogą przekazać na ręce zarządu Galen Rehabiltacja Sp. z o.o. serdeczne podziękowania za zakończoną sukcesem blisko 6-miesięczną rehabilitację. Miałem wyjątkowe szczęście, że od samego początku trafiłem pod opiekę wspaniałego fachowca – Pani Marty Zielińskiej-Golus. W lipcu i wrześniu 2020 przebyłem dwie wyjątkowo trudne, skomplikowane i długotrwałe operacje kości udowej. Po drugiej z nich lekarze byli mocno wstrzemięźliwi w rokowaniach uzyskania pełnego zrostu i możliwości obciążania w pierwotnym zakresie. Jednak pełen profesjonalizm Pani Marty, Jej zaangażowanie i indywidualne podejście do mojego przypadku spowodowały, że lekarze – z nawet niekrytym zdziwieniem – uznali właśnie leczenie za zakończone sukcesem. Ja
  z kolei mogę cieszyć się z odzyskanej sprawności i powrotu do wcześniejszych aktywności. Dzięki Państwa ośrodkowi mogę myśleć o doświadczeniach ostatnich 6 miesięcy jedynie jak o pechowym ciągu zdarzeń, które ostatecznie znalazły szczęśliwy finał.

  Mój przykład pokazuje, że Galen-Rehabilitacja to ośrodek w którym nie tylko sportowcy, ale również całkiem zwyczajni ludzie szybko odzyskują pełną sprawność.

  Gdyby tylko było takie Państwa życzenie, możecie wykorzystać ten mail jako referencję Państwa ośrodka,
  a w szczególności ciepłą rekomendację do korzystania z usług nieocenionej Pani Marty Zielińskiej.

  Z wyrazami szacunku

  Robert Koperczak
 • Na rehabilitację do Galenu zgłosiłam się po wypadku na nartach, w wyniku którego doszło do skomplikowanego złamania w stawie kolanowym. Na codzień jestem instruktorką narciarstwa oraz kitesurfingu. Dzięki fachowej opiece i indywidualnemu podejściu do pacjenta znów mogę się cieszyć moimi pasjami – wracam już stopniowo do kitesurfingu i z utęsknieniem wypatruje zimy, aby stanąć na nartach. Dzięki Filip 😉

  Joanna Więzik
 • Moja recenzja jest jak najbardziej pozytywna, najpierw dokładny wywiad dotyczący problemu, później masaż i różne techniki zabiegów, czas można wykorzystać w 100% bo zapewnione są zabiegi których nie spotyka się na co dzień jak fala uderzeniowa itp. ważne że fizjoterapeuci chcą utrzymywać kontakt i kontrolować pacjentów i ich postęp, oraz doceniam że uczą techniki wykonywania ćwiczeń, tworzą treningi personalne.

  Karolina Iznerowicz
 • Galen Rehabilitacja to miejsce przepełnione ludźmi z pasją. Mają indywidualne podejście do każdego klienta.W moim przypadku zawsze trafnie postawili diagnozę i podjęli odpowiednie kroki żeby pomóc w walce z bólem. Doceniam to, że za każdym razem zadawali ćwiczenia do samodzielnego wykonywania w domu.Profesjonalizm i miła atmosfera gwarantowana na wizycie.
  Polecam!

  Sylwia Ślęzak
 • Galen Rehabilitacja to nie tylko najlepsi profesjonaliści, ale także sportowi pasjonaci dzięki czemu świetni rozumieją innych sportowców. Podoba mi się również to, że nie tylko leczą urazy, ale dbają o profilaktykę i przygotowują do bezpiecznego uprawiania sportu. Nigdzie indziej nie spotkałam tylu fachowców z taką wiedza i doświadczeniem jak w Galen Rehabilitacja. Zdecydowanie polecam to miejsce nie tylko wyczynowym sportowcom ale również amatorom, którzy w zdrowiu chcą cieszyć się z uprawiania wybranej przez siebie dyscypliny sportowej.

  Angelika Mach
 • Do Filipa trafiłam po urazie zerwanych więzadeł krzyżowych w kolanie. Grałam zawodowo w siatkówkę i zależało mi na powrocie do wyczynowego uprawiania sportu. Filip pomógł mi mój cel urzeczywistnić i przywrócił pełną sprawność ruchową. Profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta, odpowiednio dobrane ćwiczenia, kontrola nad wykonywanymi ćwiczeniami oraz ogromne zaangażowanie Filipa sprawiły, że po po 6 mies. ciężkiej rehabilitacji, bez żadnych dolegliwości bólowych oraz w pełni odbudowanymi mięśniami powróciłam na parkiety extraklasy.
  Profesjonalista i bardzo życzliwa osoba.
  Dziękuję i polecam z całego serca!

  Sylwia Wojcieska
 • Polecam Galen Rehabilitacja. Oprócz bardzo profesjonalnych i sympatycznych fizjoterapeutów, którzy nie tylko pomagają wyjść z kontuzji, ale także prowadzą dobra profilaktykę, w Galenie można skorzystać z urządzeń pomagających prowadzić trening zastępczy (bieżnia antygrawitacyjna) oraz przyspieszać regenerację po wysiłku. Polecam szczególnie sportowcom i osobom aktywnym.

  Katarzyna Gołba
 • Odwiedzam Galen od wielu lat. Pomogli mi stanąć na nogi po najpoważniejszej kontuzji w mojej karierze, pomagają mi teraz, kiedy pracuję i miewam problemy z ciałem. Mają super team, nowoczesny sprzęt, wysoki standard placówek. Szczególnie cenię sobie to, że oprócz fachowej pomocy podczas wizyt dają mi konkretny plan działania na przyszłość. Wiem, że mogę na nich polegać, więc mimo że obecnie mieszkam zagranicą nadal trenuję z nimi, gdy tylko jestem w Polsce.

  Piotr Janosz
 • Polecam Galen Rehabilitację za indywidualne podejście do pacjenta, doświadczenie i wiedzę fizjoterapeutów, za to, że ciągle poszerzają jej zakres. W czasie wizyt panuje bardzo fajna, luźna atmosfera. Dzięki regularnym wizytom od kilku lat omijają mnie poważniejsze kontuzje (pozdrowienia dla Moniki).

  Michalina Mendecka
 • Jako zawodniczka (Olimpijka) biegów narciarskich korzystałam z usług i pomocy Pawla Jasińskiego. W okresie trudnym dla mnie kiedy zdrowie, kontuzje i wcześniej nieudane operacje wymusiły na mnie roczna przerwę w sporcie – trafiłam w ręce Pawła i z nim przechodziłam okres rekonwalescencji. Jestem bardzo zadowolona z pracy z Pawłem. W doskonały sposób połączył terapie rehabilitacyjna nie zapominając jednocześnie o tym, bym była w treningu. W perfekcyjny sposób dobierał mi ćwiczenia, które nie kolidowały z leczonymi jednocześnie kontuzjami. Wielotygodniowe męki, wylewanie ostatnich potów przyniosły finalnie pozytywne efekty – wróciłam „do gry” i to w doskonałej formie już od samego startu:) Paweł podczas pracy ze mną zawsze stosował odpowiednia terapię, która była strzałem w dziesiątkę. Zawsze miał dla mnie czas i nigdy nie odmówił mi pomocy. Nauczył mnie wielu cennych rzeczy, udzielił mnóstwo mądrych wskazówek, które stosuje do dnia dzisiejszego. Chętny, ambitny, życzliwy, a przede wszystkim świetny terapeuta, który całe swoje serce oraz wiedzę wkłada w pacjenta. Bardzo dużą zaletą Pawła było/jest również to, iż nigdy nie patrzył na zegarek podczas terapii. Polecam Pawła i wiem, że praca z nim przynosi same pozytywy:)

  Ewelina Marcisz Rehabilitacja po kontuzji
 • Bardzo polecam Pana Pawła. Pracowałam z nim podczas rehabilitacji po kontuzji. Szeroki zakres wiedzy i różnych technik rehabilitacyjnych. Duże zaangażowanie w terapię oraz świetne podejście do pacjęta! Warto z nim współpracować.

  Katarzyna Pawłowska Rehabilitacja po kontuzji
 • Jestem zawodową siatkarką. Podczas sparingu doznałam kontuzji zerwania ACLa w lewym kolanie. Czekała mnie najpierw operacja, a później długa rehabilitacja. Trafiłam do Galenu, a tam zaczęłam współpracę z Pawłem Jasińskim. Postawił mnie na nogi. Na początku było dużo pracy manualnej z blizną a później zostały włączone odpowiednie ćwiczenia według postępu jakie zachodziły w kolanie. Paweł zna się na rzeczy a do tego potrafi zmotywować do pracy. Jest wymagający ale dzięki temu przez 4 kolejne sezony nie odczułam żadnych dolegliwości z kolanem. Polecam współpracę z Pawłem!

  Tamara Gałucha Zerwanie ACL