mgr Kamila Kluczniok

Numer prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty: 47284


  • Bark
  • Doktor lub w trakcie doktoratu
  • Igłoterapia
  • Kolano
  • Terapia manualna
  • Trening

#zawodowo

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunku fizjoterapia. Studia ukończone z wyróżnieniem. Uczestniczka Szkoły Doktorskiej na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej i sportowej ze szczególnym uwzględnieniem stawu kolanowego.

#o Kamili

Interesuje się treningiem nakierowanym przede wszystkim na poprawę zdrowia. Stawia na ciągły rozwój i poznawanie możliwości ludzkiego ciała. W pracy fizjoterapeutycznej i trenerskiej szczególną uwagę przywiązuje do jakości wykonywanych ruchów. Koledzy mówią, że nic nie umknie jej uwadze. To solidna, pracowita, rzetelna i pomocna osobowość. Od 2 lat trenuje brazylijskie jiu jitsu, które stało się jej pasją, a przede wszystkim pozwoliło rozwijać się fizycznie i mentalnie. Wolne chwile spędza na spacerach, zwiedzaniu i poznawaniu nowych miejsc. Uwielbia zwierzęta, szczególnie psy, które wyzwalają w niej mnóstwo pozytywnych emocji.

Ukończone kursy i szkolenia:

III miejsce na Międzynarodowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych.


Publikacja: Evaluation of the influence of selected fascial techniques, based on the Stecco Fascial Manipulations, on pain sensations and reactivity of soft tissues.


Szkolenie „Functional Personal Trainer – Kettlebells”.

Przewiń do góry