Loading

mgr Jonatan Szymański – dietetyk


  • Dietetyka
  • Trening

# zawodowo

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunku Aktywność Fizyczna i Żywienie w Zdrowiu Publicznym oraz Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi na kierunku Dietetyka. Specjalizuje się w żywieniu klinicznym chorób dietozależnych oraz w żywieniu osób aktywnych fizycznie, szczególnie w sportach zespołowych.

#o Jonatanie słów kilka

Jonatan w wolnym czasie stawia na trening funkcjonalny, podcasty o świecie i zdrowiu, rozwój duchowości i czas z rodziną. Lubi dobre rozmowy, tematykę sportu, podróże i eksperymenty w kuchni. We współpracy uznaje za szczególnie ważne wytrwałe dążenie do celu bez utraty entuzjazmu. Jest chętny do pomocy i otwarty na praktyczne wyzwania żywieniowe. Od lat współorganizuje letnie obozy i aktywności dla dzieci i młodzieży. Instruktor samoobrony oraz sztuk walki.

Ukończone kursy i szkolenia:

Specjalizacja w zakresie żywienia klinicznego; Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi (2021)


Instruktor Rekreacji Ruchowej w zakresie samoobrony i sztuk walki; Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach (2019)


Specjalizacja w zakresie treningu w otyłości i chorobach przewlekłych; Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach (2019)

Scroll to Top