Loading

mgr Jakub Jaworski – trener

Trener przygotowania motorycznego, instruktor funkcjonalnego treningu siłowego


  • Dietetyka
  • Kolano
  • Trening

#zawodowo

Absolwent PWSZ w Raciborzu, kierunek: wychowanie fizyczne w specjalności: odnowa biologiczna. Absolwent AWF Katowice ze specjalizacją trenera przygotowania motorycznego na kierunku trener osobisty z dietetyką sportową. Zajmuje się przygotowaniem motorycznym przed zabiegami operacyjnymi, a następnie pomaga pacjentom wrócić do pełnej sprawności (oraz do sportu) po zabiegach, a także po urazach czy kontuzjach. Pracuje również ze sportowcami (na każdym poziomie zaawansowania) – zarówno amatorami, jak i zawodnikami najwyższej klasy dążąc do maksymalizacji ich wyników, dbając przy tym o profilaktykę kontuzji. W dorobku Kuby zapisała się także owocna współpraca z klubem GKS Katowice w sezonie 2022/2023, gdzie jako trener przygotowania motorycznego przygotowywał zawodników do rozgrywek Ligi Mistrzów, zdobywając z drużyną Mistrzostwo Polski oraz Superpuchar Polski.

#o Jakubie słów kilka 

Kuba większość swojego życia spędził grając w hokeja na lodzie, odnosząc sukcesy zarówno na poziomie klubowym, jak i reprezentacyjnym. Na swoim koncie posiada ponad 200 rozegranych spotkań w ekstraklasie oraz w reprezentacji Polski, w tym dwa medale na Mistrzostwach Świata. Swoje doświadczenie ze świata sportu przekłada na pracę, pomagając zawodowcom oraz amatorom w osiągnięciu ich celu. Podczas treningów stwarza świetną atmosferę, motywując swoich podopiecznych na każdym kroku. Kuba to ciepły i rodzinny człowiek, który każdą wolną chwilę stara się spędzać z najbliższymi.  Znaczną część swojego czasu poświęca na edukację, by jeszcze lepiej móc pomagać pacjentom.   

Ukończone kursy i szkolenia:

National Certificate in Strength & Conditioning (NCSC) 2021 Międzynarodowa akredytacja trenera przygotowania motorycznego


Kurs dietetyki sportowej 2022


Kinezyterapia w praktyce – Praktyczna Strona Treningu 2022


Współczesna Kinezyterapia – Praktyczna Strona Treningu 2022


Scroll to Top