Kariera Kariera

Dołącz do naszego zespołu i wykorzystaj swoje talenty w pracy na Rejestracji!

12 kwietnia 2021

Stanowisko: Pracownik Rejestracji Medycznej

Jeśli:

  • Lubisz kontakt z ludźmi i czerpiesz satysfakcję z pomocy innym
  • Potrafisz empatycznie i z uwagą słuchać swojego rozmówcy
  • Jesteś systematyczna/y i dobrze sobie radzisz z organizacją własnej pracy
  • Obsługa komputera i podstawowych urządzeń biurowych nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Bierzesz pełną odpowiedzialność za powierzone Ci zadania, dzięki czemu można na Tobie polegać
  • W trudnych sytuacjach jesteś opanowana/y i potrafisz zachować profesjonalizm
  • Lubisz wychodzić z własną inicjatywą i pomysłami na udoskonalenia
  • Interesuje Cię branża medyczna, w której chcesz się rozwijać
  • Cenisz współpracę i wzajemne wsparcie w zespole

To być może jesteś osobą, której szukamy!

Galen Rehabilitacja to centrum fizjoterapii ortopedycznej i sportowej. Prowadzimy dwa ośrodki na Śląsku – w Bieruniu i w Katowicach. W Galen Rehabilitacja dbamy o to, żeby fizjoterapia nie była dla naszych Pacjentów tylko żmudnym procesem wracania do stanu zdrowia sprzed urazu, ale początkiem drogi do odzyskiwania radości z życia – bez bólu, w jak najlepszej sprawności fizycznej. Mamy świadomość siły, jaką niesie ze sobą praca zespołowa i doceniamy wagę pracy Rejestracji w procesie fizjoterapeutycznym naszych Pacjentów.

Wartości, jakie stawiamy na pierwszym miejscu to:

  1. Troska o dobro Pacjenta
  2. Szczerość i autentyczność
  3. Współpraca
  4. Rozwój
  5. Pasja i zaangażowanie

Jeśli nasze wartości są Ci bliskie oraz szukasz miejsca pracy, które będzie dla Ciebie “drugim domem”, to zapraszamy do złożenia swojej propozycji współpracy.

Na czym będą polegać obowiązki na tym stanowisku?

I. Obsługa Pacjenta (70%)

  • obsługa zgłoszeń telefonicznych i osobistych Pacjentów, w tym m.in. umawianie terminów wizyt
  • udzielanie Pacjentom kompleksowych i rzetelnych informacji dotyczących świadczonych usług
  • rejestracja Pacjentów zgłaszających się na wizytę
  • bieżący kontakt z Pacjentami, ewentualne odwoływanie lub przenoszenie terminów wizyt na życzenie Pacjenta

II. Czynności rozliczeniowe (10%)

  • przyjmowanie płatności, obsługa kasy fiskalnej oraz prowadzenie raportu kasowego i dobowego
  • wystawiania faktur sprzedaży za usługi
  • sprzedaż stacjonarnie sprzętu fizjoterapeutycznego i usług dodatkowych

III. Pozostałe zadania administracyjno-biurowe (20%)

  • obsługa programu elektronicznego do prowadzenia dokumentacji medycznej i grafiku przyjęć
  • należyte przechowywanie i zabezpieczanie dokumentacji medycznej pacjentów z zachowaniem wymogów ustawy o ochronie danych osobowych
  • wydawanie dokumentacji medycznej upoważnionym osobom
  • bieżąca weryfikacja grafików fizjoterapeutów

Nasze wymagania:

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:

  • odpowiedziałaś/eś TAK na wszystkie pytania z początku ogłoszenia
  • masz wykształcenie minimum średnie
  • biegle obsługujesz komputer
  • masz wysoką kulturę osobistą
  • akceptujesz oferowane poniżej warunki

Oferowane warunki:

  • umowa o pracę na okres próbny, a potem na stałe (na czas nieokreślony)
  • praca w ośrodku w Katowicach (Bażantowo) w systemie dwuzmianowym (7.00-15.00 i 12.00-20.00)
  • pełen etat lub ¾ etatu
  • zgrany, wspierający się zespół
  • możliwość korzystania z sali rehabilitacyjnej i sprzętów do ćwiczeń poza pracą

Jeśli chcesz dołączyć do naszej firmy i rozwijać ją wspólnie z nami, złóż następujące dokumenty aplikacyjne:

1. Życiorys wraz z danymi kontaktowymi i klauzulą RODO:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Galen Rehabilitacja Sp. z o.o. z siedzibą w Bieruniu, na potrzeby obecnych i przyszłych procesów rekrutacji na stanowisko Pracownika Rejestracji Medycznej zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2016 poz.922 /tekst jednolity/”.

2. List motywacyjny z odpowiedziami na poniższe pytania:

  • Na podstawie jakich doświadczeń uważasz, że praca na tym stanowisku jest dla Ciebie odpowiednia? Skąd wiesz, że ta praca da Ci satysfakcję i będziesz w niej dobra/y?
  • Opisz sytuację, w której wykazałeś/-aś się dużym zaangażowaniem w pracy.
  • Napisz możliwy scenariusz rozmowy, uwzględniając swoje odpowiedzi na telefoniczne odwołanie wcześniej zaplanowanej wizyty ze strony Pacjenta. Rozmowa zaczyna się od zdania: „Dzień dobry, chciałem odwołać swoją wizytę z jutra u fizjoterapeuty Filipa”

Zgłoś swoją kandydaturę, wysyłając wiadomość na adres: agnieszka.bar@galen.pl (w temacie wiadomości wpisz „Pracownik Rejestracji – Twoje imię i nazwisko”).

UWAGA! Odpowiadamy wyłącznie na kompletne aplikacje. Lubimy jasne zasady i oczekujemy, że poświęcisz czas i wysiłek na napisanie odpowiedzi na ważne dla nas pytania. Tylko takie aplikacje weźmiemy pod uwagę.

Galen ortopedia Przejdź do strony
Galen Ortopedia
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

    * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
    Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
    Zostaw numer
    oddzwonimy!